MAC Pharma

Hakkımızda
A+ A- 

MAC Pharma

Kaliteli Ürün, İleri Teknoloji, Ekonomik Fiyat ...

MAC Pharma İlaç Kozmetik İmalat ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketinin kurucuları15 yıldan fazla edindikleri tecrübe ve birikimin gücü ile 2016 yılında kurulmuş olup kendi kalite politikası çerçevesinde, kalifiye, uzman ekibi ve geniş makine parkuru ile Avrupa Birliğinin Standartlarında ürün tasarlamak, AR-GE çalışmalarını gerçekleştirmek, imalatını yapmak ve ürünlerinin iç ve dış pazarda yer alması için titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.
GMP (İyi İmalat Uygulamaları) ve ISO 9001 sertifikalarına sahip MAC Pharma bünyesinde kozmetik, dermokozmetik, veteriner kozmetiği (tıbbi olmayan ürünleri), biyosidal ürünleri, deterjan, hava aromatize edici ürünler ve temizleyicilerin Avrupa Birliği ülkelerin ve ilgili bakanlıkların mevzuatlarına uygun olarak ARGE çalışmaları yürütülerek FASON ÜRETİM GMP kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Diğer yandan güçlü bilimsel ve sektörel birikimimiz aynı zamanda üniversitelerin ilgili bilim dalları ve otoriteler ile ilişkilerimizin sayesinde ilaç, kozmetik, veterinerlik, biyosidal, klinik çalışmalar alanlarında ruhsat ve danışmanlık hizmlerimizi  sektörün değerli aktörlerine sunmak ile gurur duyarız. 

Ayrıca amacımız teknolojinin gelişmesine paralel olarak ürün yelpazesini genişletmektedir. Şirketimiz geniş ürün yelpazesiyle dermokozmetik-kozmetik ürünleri, veteriner ürünleri, hijyenik ürünler üretimi ve satışı konusunda hizmet vermektedir. 

MAC Pharma İlaç ve Kozmetik firması olarak müşterilerimizle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinmiş olup, profesyonel kadrosuyla sunduğu hizmetle her zaman en iyi ve doğruya ulaşmayı amaç edinmiştir. Personeli ve müşterisi en önemli dayanağı ve itici gücüdür. Bu çerçevede MAC Pharma, yoluna inançla ve azimle devam etmektedir.

Ancak bilinçli çabalar ve tam katılım ile mümkündür. Bu bilinç ve disiplin, tüm çalışanların katılımı ile tüm hammadde ve girdilerde aynı kalite düzeyi ile “ilk defada hatasız” üretim talep ederek gerçekleşir. Üretimin tüm aşamalarında kalite, hijyen, çevre ve emniyet kurallarına tam olarak uymak bizim için vazgeçilmez bir ilkedir.ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER